Części i akcesoria do agregatów prądotwórczych

Naszym klientom zapewniamy szeroką gamę części zamiennych do agregatów oraz szaf SZR i UPS. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również akcesoria do sprzedawanych przez nas urządzeń.

Zachęcamy do zapoznania się, a w razie pytań kontakt z naszym działem Serwisu, który pomoże Państwu znaleźć lub dobrać produkt do Państwa potrzeb.

Wyświetla od 1 do 12 z 12 produktów

Części do agregatów

Generator prądu, z którego korzystasz w domu lub w pracy zepsuł się? Na szczęście wiele z tych urządzeń można zaprawić, bez konieczności wymieniania na nowe. Jeżeli chcesz oszczędzić czas i pieniądze skorzystaj z naszej propozycji. W dostępnym asortymencie przygotowaliśmy wiele części do agregatów, które są kompatybilne z najpopularniejszymi na rynku sprzętami takich marek jak Honda czy Scania.

Aby jeszcze pełniej odpowiedzieć na wszystkie potrzeby naszych klientów, oferujemy nie tylko pojedyncze elementy, ale też gotowe zestawy. Składają się na nie preparaty do konserwacji, które znacznie poprawiają komfort, bezpieczeństwo, a przede wszystkim żywotność generatorów. Przypominają też o tym, jak ważna jest regularna konserwacja, czyszczenie filtrów, uzupełnianie płynów eksploatacyjnych oraz przeglądy w profesjonalnym serwisie. Sprawdź ofertę Akmel!

Nasza oferta części do agregatów prądotwórczych

Proponujemy części do agregatów prądotwórczych chińskich, amerykańskich, niemieckich, polskich. Sprzedajemy gotowe zestawy eksploatacyjne akcesoriów potrzebnych do pielęgnacji czy konserwacji urządzeń marki:

  • Honda,

  • Scania,

  • Mitsubishi,

  • Doosan,

  • John Deere,

  • JCB,

  • Iveco,

  • Perkins,

  • Volvo.

Co wchodzi w ich skład? To części do agregatów prądotwórczych, a także filtry olejów, paliwa, powietrza, które często się zapychają lub psują – gdy nie są prawidłowo czyszczone i konserwowane. Od teraz dbanie o generator, a także szafy SZR i UPS stanie się łatwiejsze niż kiedykolwiek!

Najlepsze akcesoria do agregatów

Trudno jednoznacznie wskazać, jakie są najlepsze akcesoria do agregatów. Głównie wynika to z faktu, że każdą część wymienną trzeba dopasować indywidualnie do konkretnego urządzenia. Dlatego, chcąc zakupić konkretny produkt, skontaktuj się z naszymi doradcami, aby porozmawiać i uzyskać merytoryczne wskazówki. Dowiesz się z nich m.in. jak naprawiać, ale też konserwować generator, żeby służył Ci jak najdłużej.

Nie znasz się na częściach zamiennych i nie chcesz samodzielnie przeprowadzać prac naprawczych czy konserwacyjnych? Żaden problem! Powierz to zadanie naszym ekspertom. W ramach serwisu Akmel zajmujemy się także oceną kondycji urządzenia, przeglądami, wymianą i naprawą części, a nawet dostarczaniem kompletnych podzespołów do generatorów prądotwórczych.

Nie znalazłeś w ofercie tego, czego szukasz? Żaden problem! Skontaktuj się z nami, ponieważ jest wysoce prawdopodobne, że będziemy mogli sprowadzić części do agregatów prądotwórczych chińskich lub europejskich.

DORADZAMY

Nie wiesz jaki agregat wybrać? Zostaw nam swoje dane lub zadzwoń.

Dobierzemy rozwiązanie najlepiej pasujące do Twojego projektu.