UPS - zasilacze awaryjne

UPS - zasilacze awaryjne do profesjonalnych zastosowań

Zasilacz UPS od pewnego czasu cieszy się popularnością i dobrymi opiniami użytkowników oraz specjalistów z branży. Dlaczego? Ponieważ są oceniane jako niezawodne i stabilne źródła zasilania bezprzerwowego. Nawet, jeżeli dojdzie do awarii, przerw technicznych czy prac naprawczych, które uniemożliwiają przesyłanie prądu, Twój dom czy zakład pracy nie pogrąży się w ciemności (i w chaosie).

Każdy UPS poprzez wbudowany akumulator lub akumulatory (znajdujące się na zewnętrznym stojaku bateryjnym lub w specjalnie do tego przygotowanej szafie bateryjnej) zabezpiecza poprawne działanie odbiorników w sytuacji zaniku zasilania. Najczęściej UPS wykorzystywane są do zabezpieczenia komputerów, serwerów, sprzętu elektrycznego i elektronicznego, specjalistycznych maszyn przemysłowych, a nawet urządzeń medycznych.Czas podtrzymania zasilania awaryjnego poprzez UPS waha się od kilku minut do kilku godzin. Zależy to od uwarunkowań technicznych, ekonomicznych i preferencji klienta.

Nasze UPS spełniają najwyższe wymagania stawiane w branży:

Telekomunikacyjnej, Medycznej, DataCenter, w sektorze Bankowym, Wojskowym i w Przemyśle.

Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Zapraszamy do kontaktu!

  

Wyświetla od 1 do 10 z 10 produktów

UPS zasilacz awaryjny

Zasilacz UPS od pewnego czasu cieszy się popularnością i dobrymi opiniami użytkowników oraz specjalistów z branży. Dlaczego? Ponieważ są oceniane jako niezawodne i stabilne źródła zasilania bezprzerwowego. Nawet, jeżeli dojdzie do awarii, przerw technicznych czy prac naprawczych, które uniemożliwiają przesyłanie prądu, Twój dom czy zakład pracy nie pogrąży się w ciemności (i w chaosie).

Przedstawiamy UPS do domu, biura, zakładu produkcyjnego czy centrum dystrybucyjnego. Wszędzie tam, gdzie brak dostępu do energii elektrycznej oznacza straty materialne lub dyskomfort domowników warto rozważyć korzystanie z zasilania awaryjnego domu UPS. Polega ono na zasileniu odbiorników energią zgromadzoną w bateriach akumulatorów. To z kolei pozwala na ich pracę jeszcze przez pewien czas, nawet bez dopływu prądu. Rezerwowe źródła przydadzą się niemal wszędzie!

Zasilanie awaryjne domu – UPS

Szukasz niezawodnego zasilania awaryjnego domu? UPS to system, który na pewno Cię zainteresuje. Dzięki niemu zadbasz odpowiednio o komfort swój i swoich bliskich, a także przynajmniej częściowo uniezależnisz się od komercyjnych dostawców energii elektrycznej. Wybierając konkretny produkt z naszej oferty możesz zapewnić sobie dostęp do sprzętu, który:

  • ma dobre parametry przełączeniowe,

  • ma zróżnicowane (również długie) czasy podtrzymywania,

  • uruchamia się niezwłocznie po tym, jak zaniknie podstawowe napięcie,

  • całkowicie pokrywa zapotrzebowanie na prąd.

Jeżeli system składający się m.in. z zasilacza UPS do komputera oraz generatora jest zaprojektowany poprawnie, to zwiększa się komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Możesz czuć się niezależnie, wiedząc, że w Twojej nieruchomości działa zasilanie awaryjne.

UPS przemysłowy w naszej ofercie

Z tych samych względów, co wymienione powyżej, również w firmach zachodzi konieczność sięgnięcia po zaawansowane technologicznie rozwiązania. W obszarze zasilania jest to UPS do komputera stacjonarnego, które pozwala korzystać ze stabilnego źródła energii elektrycznej. Dla uzyskania jak najlepszych parametrów i uczynienia pracy bardziej ekonomiczną warto wybrać urządzenie z większą liczbą baterii lub skorelować je z dobrym agregatem prądotwórczym. Znacznie wydłuża się wówczas zasilanie obwodu wejściowego.

Proponujemy zasilacz awaryjny UPS do komputera. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli, które różnią się konstrukcją, przeznaczeniem (telekomunikacja, urządzenia medyczne, sieci lokalne, automatyka przemysłowa), a także parametrami.

DORADZAMY

Nie wiesz jaki agregat wybrać? Zostaw nam swoje dane lub zadzwoń.

Dobierzemy rozwiązanie najlepiej pasujące do Twojego projektu.