Agregaty prądotwórcze z silnikami Yanmar

Agregaty prądotwórcze napędzane silnikami japońskiego producenta Yanmar.

Agregaty stacjonarne na silnikach Yanmar

Yanmar to japońska firma powołana do życia w 1912 r. w Osace. Od samego początku swego istnienia zajmowała się opracowywaniem nowych modeli silników, ich produkcją oraz wdrażaniem ich kompletnie nowych zastosowań. Ponad stuletnia tradycja zobowiązuje i właśnie dlatego agregaty stacjonarne Yanmar to naprawdę solidna propozycja.

Oferta agregatów stacjonarnych Yanmar skupia się raczej na urządzeniach mniejszej mocy. Wybierać można spośród trzech urządzeń o mocy maksymalnej od niespełna 20 kW do 40 kW. We wszystkich przypadkach będą to silniki diesla zasilane olejem napędowym.
Najmocniejsza z propozycji agregatów stacjonarnych Yanmar to czterocylindrowa jednostka rzędowa.
Nabywca w ramach wyposażenia podstawowego otrzymuje urządzenie, na które składają się: silnik, prądnica, akumulatory. Dzięki wibroizolatorom oraz tłumikowi obecność urządzenia nie będzie powodować dyskomfortu u znajdujących się nawet całkiem blisko osób. Można więc tego typu agregat stacjonarny zainstalować stosunkowo blisko domostw. Nie powinien być zbyt uciążliwy, jeśli chodzi o hałas emitowany przez silnik czy spaliny. Oczywiście w podstawowym wyposażeniu znalazły się również wskaźniki parametrów elektrycznych oraz mechanicznych. Nad wszystkim czuwa mikroprocesorowy układ sterowania.

Wyświetla od 1 do 3 z 3 produktów

Agregat stacjonarny napędzane silnikami Yanmar można wyposażyć w dodatki


Wśród nich są np. układy wentylacji i odprowadzania spalin czy zabezpieczenie różnicowo prądowe.
Na agregaty stacjonarne Yanmar producent udziela do gwarancji 60 miesięcy. Tak długi okres gwarancyjny dotyczy jednak użytkowania agregatu jako urządzenia rezerwowego. Bardzo istotne jest serwisowanie urządzeń zgodnie z zaleceniami producenta. Gwarantuje to wieloletnią i bezproblemową eksploatację agregatu stacjonarnego Yanmar.

DORADZAMY

Nie wiesz jaki agregat wybrać? Zostaw nam swoje dane lub zadzwoń.

Dobierzemy rozwiązanie najlepiej pasujące do Twojego projektu.