Agregaty prądotwórcze z silnikami Baudouin

Agregaty prądotwórcze napędzane silnikami francuskiego producenta Baudouin.

Agregaty stacjonarne na silnikach Baudouin


Agregaty stacjonarne Baudouin firmy Akmel to wysokiej jakości sprzęt gwarantujący niezawodność. Służba zdrowia czy też przetwórstwo spożywcze? Przerwy w dostawie energii mogą powodować poważne straty finansowe, ale też zagrażać zdrowiu i życiu ludzi. Właśnie dlatego Akmel, konstruując agregaty stacjonarne, zdecydował się na użycie niezawodnych silników Bauduin. Ten francuski producent już od ponad stu lat dostarcza światu najbardziej trwałe jednostki napędowe na świecie. W niezawodne silniki Baudouin wyposażone są również pływające po całym globie statki.
Bezpieczeństwo energetyczne agregatów stacjonarnych Baudouin daje stabilność i bezpieczeństwo prowadzonego biznesu.

Wyświetla od 1 do 20 z 25 produktów

Agregaty stacjonarne Baudouin - aż do sześciu lat gwarancji!


Wysoka sprawność oraz jakość agregatów stacjonarnych Baudouin potwierdzona jest gwarancją udzielaną na pracę agregatów jako zasilania rezerwowego. Urządzenia wyposażone są również w prosty w obsłudze, bo bardzo intuicyjny sterownik z graficznym interfejsem. Co ciekawe, agregaty stacjonarne Baudouin potrafią wysyłać na wskazany numer telefonu informacje o potencjalnych błędach. Po dodatkowym wyposażeniu w moduł UB-Lite urządzeniem można sterować zdalnie przez odpowiednią aplikację.
Akmel wyposaża swoje agregaty w wysokiej klasy obudowy. Dzięki nim sprzęt pracuje dużo ciszej, co nie wyklucza instalacji w pobliżu biur czy gospodarstw domowych.


Agregaty Baudouin - dowolny wybór mocy


Co istotne, oferta agregatów jest na tyle bogata, by łatwo dobrać urządzenie o odpowiedniej mocy. Najmniejsze z urządzeń oferują moc awaryjną 13,6 kW. Natomiast najmocniejsze dysponują maksymalną mocą awaryjną sięgającą aż 600 kW. Na życzenie agregat stacjonarny Baudouin wyposażony może być w zewnętrzny zbiornik paliwa oraz dodatkowy układ wentylacji i odprowadzania spalin. Akmel zapewnia ponadto nie tylko serwis urządzenia, ale i instalację wraz z wykonaniem płyty fundamentowej.
Na życzenie możliwe jest wykonanie agregatu w innej wersji napięciowej.

DORADZAMY

Nie wiesz jaki agregat wybrać? Zostaw nam swoje dane lub zadzwoń.

Dobierzemy rozwiązanie najlepiej pasujące do Twojego projektu.