Agregaty prądotwórcze z silnikami Perkins

Agregaty prądotwórcze napędzane silnikami angielskiego producenta Perkins.

Agregaty stacjonarne na silnikach Perkins

Perkins to znana angielska marka silników o różnych zastosowaniach. Podczas gdy jedne z nich wykorzystywane są w marynarce wojennej, inne trafiają do agregatów stacjonarnych. Perkins sprawdza się w każdych warunkach.

Wyświetla od 1 do 14 z 14 produktów

Perkins - brytyjska arystokracja wśród agregatów


Powstała w 1932 r. firma Perkins od początku słynęła z bardzo wysokiej jakości niezawodnych silników. I tak jest do dziś. Właśnie dlatego Akmel zdecydował się, by zaoferować agregaty stacjonarne wyposażone właśnie w silniki tego producenta.

Agregat stacjonarny Perkins o najmniejszej mocy to urządzenie oferujące maksymalnie 38 kW. Jest to oczywiście moc awaryjna. Stałe wykorzystanie urządzenia nie powinno odbywać się na 100 proc. jego mocy. Optymalne wykorzystanie silnika nie powinno przekraczać 70 proc. wydajności. Najmniejszy z agregatów zbudowano w oparciu o dieslowski silnik Perkins.


Niezawodne agregaty stacjonarne Perkins

Już w wyposażeniu podstawowym agregatu stacjonarnego Perkins znaleźć można prądnicę oraz akumulatory i podstawowy zbiornik paliwa. Dopłaty nie wymagają również wibroizolatory, dzięki którym urządzenie nie wpada w zbędne wibracje. W cenie podstawowej jest też mikroprocesorowy układ sterowania oraz podstawowe wskaźniki parametrów elektrycznych i mechanicznych.

W co warto doposażyć agregat stacjonarny Perkins?

Opcjonalnie urządzenie można doposażyć w elementy, które ułatwią eksploatację. To między innymi dodatkowy, większy zbiornik paliwa, układ wentylacyjny oraz układ odprowadzania spalin - niezbędne, jeśli urządzenie ma działać w pomieszczeniu zamkniętym. Z uwagi na to, że agregat stacjonarny Perkins waży 840 kg, warto go należycie posadowić. W tym celu warto zdecydować się też na gotową płytę fundamentową, która zapewni urządzeniu odpowiednią stabilność.

W ofercie Akmel znaleźć można także i agregaty Perkins o dużo większej mocy. Ta może sięgać maksymalnie aż 88 kW. Będzie to urządzenie z silnikiem diesla w wersji zabudowanej, wyciszonej i przeznaczony do pracy na zewnątrz.

DORADZAMY

Nie wiesz jaki agregat wybrać? Zostaw nam swoje dane lub zadzwoń.

Dobierzemy rozwiązanie najlepiej pasujące do Twojego projektu.