Agregaty stacjonarne

Stacjonarne agregaty prądotwórcze o mocy od 15 do 1000 kVA

Przerwy w dostawach prądu mogą spowodować duże straty finansowe, zarówno w gospodarstwach domowych jak i lokalach czy przedsiębiorstwach. Zagrożone są komputery, maszyny produkcyjne, oprogramowanie czy informacje zawarte na serwerach. Jeżeli tracimy zasilanie - tracimy sprzedaż i klientów. Bezpieczeństwo energetyczne gwarantują w takim przypadku oferowane przez nas agregaty przemysłowe.

Stacjonarne agregaty prądotwórcze to jednostki wyposażone w nowoczesne, przemysłowe silniki wysokoprężne pracujące z prędkością obrotową 1500 obr/min, umożliwiające pracę nawet 24 godziny na dobę 365 dni w roku oraz przemysłowe, bezszczotkowe prądnice samowzbudne z poziomem THD od 2%.

Każdy agregat posiada:

silnik i prądnicę
ramę z wbudowanym zbiornikiem na paliwo
rozdzielnicę
szafę potrzeb własnych i odbioru mocy
mikroprocesorowy układ sterowania
instalacje elektryczną i paliwową
akumulatory
wibroizolatory redukujące drgania z silnika i prądnicy
tłumik i kompensator wydechu
płyny eksploatacyjne (bez paliwa)

   


Dodatkowo oferujemy bogaty zestaw wyposażenia dodatkowego.
Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie.
Zapraszamy do kontaktu!

Filtr produktów

Włączone filtry:
  Moc maksymalna E.S.P. kVA
  Moc znamionowa P.R.P. kVA
  Prąd znamionowy
  Silnik
  Wykonanie
  Rodzaj Paliwa
  Zbiornik na paliwo L
  Emisja Spalin
  Zużycie paliwa 100% l/h
  Napięcie
  Częstotliwość
  Wyświetla od 1 do 20 z 167 produktów

  Stacjonarne agregaty prądotwórcze

  Zabezpiecz się na wypadek awarii lub innych ograniczeń związanych z pobieraniem energii elektrycznej. Wybierz agregat prądotwórczy przemysłowy, który pracuje niezależnie od warunków zewnętrznych. Jest niezastąpiony nie tylko podczas przerw w dostawie prądu, ale też w miejscach, gdzie dostęp do niego jest mocno ograniczony. Na budowach, w ogrodach czy podczas prac plenerowych doskonale poradzą sobie produkty z naszej oferty. Wśród nich generatory prądotwórcze Iveco, Fogo, Mitsubishi czy Volvo.

  Agregaty Fogo i inne w naszej ofercie 

  Przygotowaliśmy bogatą ofertę agregatów, wśród których znajdziesz modele o różnej mocy i możliwościach. Z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb oraz budżetu przeznaczonego na inwestycję. Twojej uwadze szczególnie polecamy markowe produkty znanych marek, które są wydajne, ekonomiczne i wysoce niezawodne. W sklepie Akmel znajdziesz:

  •          agregat prądotwórczy z silnikami Iveco,

  •          agregaty prądotwórcze z silnikami Kohler,

  •          agregat prądotwórczy z silnikami Mitsubishi,

  •          agregat z silnikiem Volvo,

  •          agregaty z silnikiem Fogo.

  Poszczególne modele różnią się konstrukcją i przeznaczeniem. Niektóre są odpowiednie do zastosowania przemysłowego, inne domowego. Ważne jest, że wszystkie spełniają restrykcyjne normy jakości oraz bezpieczeństwa i dostarczają energii elektryczne zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. W asortymencie mamy modele dedykowane dla biznesu, dla rolnictwa oraz specjalne (odpowiednie do pracy w chłodzie, wyposażone w filtry pyłowe, zdalnie kontrolowane, z malowanymi obudowami) oraz wiele innych odpowiadających nawet najbardziej specyficznym potrzebom.

  Agregat prądotwórczy stacjonarny w Akmel 

  W naszej ofercie dostępne są agregaty prądotwórcze przemysłowe i przeznaczone do użytku domowego. Każda nieruchomość powinna zostać zabezpieczona w ten sposób, uniezależniając się częściowo od komercyjnych dostawców mediów. Do wyboru są różne wersje urządzeń. Możesz zdefiniować konkretne parametry, które Cię interesują, w tym wykonanie (zabudowane, otwarte, TWIN), wyposażenie (silnik – agregat prądotwórczy Volvo, Honda itp.), normy emisji spalin (fuel-optimized, non-emission, stage 1, stage 2, stage 3A), rodzaj paliwa (diesel). Każdy z produktów jest szczegółowo opisany. Oprócz powyższych parametrów definiujemy także jego wymiary, pojemność zbiornika na paliwo i jego zużycia oraz wiele innych czynników, ważnych przy podejmowaniu decyzji zakupowej.

  Nie wiesz, co wybrać? Skontaktuj się z naszym doradcą, który porówna dla Ciebie wybrane agregaty prądotwórcze stacjonarne i pomoże w dopasowaniu optymalnego rozwiązania.


   

  DORADZAMY

  Nie wiesz jaki agregat wybrać? Zostaw nam swoje dane lub zadzwoń.

  Dobierzemy rozwiązanie najlepiej pasujące do Twojego projektu.