Agregaty dla biznesu

Dziś więcej niż zwykle, właściciele przedsiębiorstw inwestują w zasilanie rezerwowe, aby zwiększyć bezpieczeństwo pracy w swoich firmach. Chcą zapewnić zasilanie w trakcie przerw w dostawach, by chronić cenny sprzęt i informacje, które mogą być na nim zawarte. Jeżeli tracimy zasilanie, tracimy sprzedaż i klientów.

Firma AKMEL oferuje niezawodne źródła zasilania rezerwowego, na których można polegać!

  

Szeroka oferta firmy AKMEL pozwala zaspokoić Państwa potrzeby od najmniejszych do największych agregatów. Mamy możliwość dobrać urządzenie do Państwa indywidualnych potrzeb. Dla firm które tracą podczas przerwy w dostawie prądu tysiące złotych koszty zakupu agregatu są niczym w porównaniu z potencjalnymi stratami.

Czasami tylko jedno długie wyłączenie prądu

potrafi zwrócić koszty zainstalowania agregatu.

Dla przykładu fermy drobiu, potrafią wygenerować straty rzędu kilkuset tysięcy złotych w przypadku braku zasilania w lecie układów wentylacji kurników, a firmy zajmujące się obróbką szkła narażone są na ogromne straty w postaci uszkodzenia maszyn w przypadku zaniku napięcia w trakcie procesu produkcji szkła.

Ponieważ zależy nam na kompleksowej obsłudze naszych klientów, proponujemy im nie tylko sprzedaż agregatu, proponujemy im rozwiązanie dopasowane do ich konkretnych potrzeb. Nasi pracownicy chętnie spotkają się z Państwem i porozmawiają o Państwa potrzebach, pomogą dobrać i zaprojektować rozwiązanie dla Państwa dogodne. Pomożemy z instalacją i montażem agregatu na Państwa obiekcie.

Kontaktując się z nami macie Państwo pewność, że rozmawiacie z firmą która kompleksowo zajmie się instalacją zasilania rezerwowego w Państwa firmie.

Nie ma potrzeb szukania na rynku na własną rękę firm niezbędnych do wykonania prac pobocznych przy instalacji agregatu.

  

Wiele agregatów jest również wykorzystywana w samym procesie realizacji budownictwa. Agregaty na placach budowy są częstym widokiem. Zarówno małe agregaty dla elektronarzędzi, jak i duże przemysłowe urządzenia do zasilania, np. żurawi. Transport sprzętu z jednego miejsca na drugie wymaga bardzo solidnych, łatwych do załadunku maszyn, które są łatwe w obsłudze na placu budowy. Operatorzy muszą podłączać różne urządzenia, takie jak betoniarki, szlifierki, wiertarki, frezarki, piaskarki, piły, wkrętarki itp. do generatora prądu, co powoduje, że uruchomienie generatora musi zatem być łatwą i szybką operacją.

AKMEL oferuje również agregaty prądotwórcze na place budowy o wzmocnionej konstrukcji, zaprojektowane tak, aby można było podnosić generator zarówno z dłuższego, jak i krótkiego boku, z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa.

Uszy transportowe są dodatkowym punktem podnoszenia, ale przede wszystkim pozwala zawiesić generator na dźwigu pod koniec dnia w razie potrzeby, aby uniknąć kradzieży. Możemy zaoferować szeroką gamę paneli gniazd, zabezpieczonych, umożliwiających jednoczesne zasilanie różnych urządzeń wykorzystywanych na obiekcie. Nie zmusza to klientów do posiadania osobnych rozdzielnic prądu.

   

   

   

  

Sprawdź naszą ofertę!

Skontaktuj się z nami!

DORADZAMY

Nie wiesz jaki agregat wybrać? Zostaw nam swoje dane lub zadzwoń.

Dobierzemy rozwiązanie najlepiej pasujące do Twojego projektu.