Agregaty prądotwórcze z silnikami Volvo

Agregaty prądotwórcze napędzane silnikami szwedzkiego producenta Volvo.

Agregat stacjonarny na silnikach Volvo

Marka Volvo to synonim solidności nie tylko w przypadku innowacyjnych samochodów. Również i agregat prądotwórczy Volvo to partner godny zaufania, który bez niespodzianek będzie towarzyszył prowadzonemu biznesowi przez długie lata.

Bez względu na to, czy energia elektryczna potrzebna jest tylko incydentalnie, gdy zasilania odmówi sieć energetyczna, czy ze względu na ograniczony dostęp do linii - zasilanie potrzebne jest bez przerwy. Agregaty Volvo to pełna oferta, z której każdy użytkownik wybierze urządzenie spełniające jego potrzeby i oczekiwania.

Największy agregat trójfazowy z silnikiem diesla w zabudowanej i wyciszonej wersji przeznaczonej do pracy na zewnątrz może zapewnić maksymalną moc 1225 kW.

Wyświetla od 1 do 20 z 33 produktów

Najmocniejszy agregat prądotwórczy Volvo to FDT 1460 V

W skład urządzenia wchodzi 6-cylindrowy silnik diesla z elektroniczną regulacją obrotów. Agregat wyposażony jest oczywiście w prądnicę oraz akumulatory i instalację elektryczną całego zespołu. Jest też podstawowy zbiornik paliwa, choć warto rozważyć doposażenie agregatu stacjonarnego Volvo o jeden dodatkowy. Zmniejszy to częstotliwość uzupełniani oleju napędowego. Dzięki wibroizolatorom oraz wydajnemu tłumikowi urządzenie posadowione na odpowiednio dostosowanej płycie fundamentowej nie będzie w żadnym stopniu uciążliwe dla otoczenia. W podstawowym wyposażeniu znajdą się także wskaźniki parametrów mechanicznych i elektrycznych. Agregat stacjonarny Volvo wyposażono również w mikroprocesorowy układ sterowania oraz akustyczny system zgłaszania awarii.


Agregaty Volvo zawsze „on line”

Dzięki podłączeniu agregatu stacjonarnego Volvo do internetu urządzeniem będzie można sterować zdalnie. Mało tego - również wszelkie raporty dotyczące ewentualnych awarii będą wysyłane do operatora w mailach lub za pomocą wiadomości SMS.
Agregaty prądotwórcze Volvo to wysokiej klasy urządzenia, które uchodzą za wyjątkowo ekonomiczne.

DORADZAMY

Nie wiesz jaki agregat wybrać? Zostaw nam swoje dane lub zadzwoń.

Dobierzemy rozwiązanie najlepiej pasujące do Twojego projektu.