Agregaty prądotwórcze z silnikami Scania

Agregaty prądotwórcze napędzane silnikami szwedzkiego producenta Scania.

Agregaty stacjonarne na silnikach Scania

Scania to marka kojarzona przede wszystkim z ciągnikami siodłowymi o ponadprzeciętnej mocy. Takie też są agregaty stacjonarne Scania. Silniki skandynawskiego producenta charakteryzują się trwałością i uważane są za niemal niezniszczalne.

Wyświetla od 1 do 20 z 33 produktów

Niech moc będzie ze Scanią


Oferta agregatów stacjonarnych Scania to potężna mnogość modeli odpowiadających na różne potrzeby odbiorców. W sumie do wyboru są aż 33 modele tego szwedzkiego producenta. FDT 1460S to urządzenie o największej mocy z całej gamy silników Scanii. Zbudowany w oparciu o ten napęd agregat generuje aż do 1227 kW mocy. Ten agregat trójfazowy z silnikiem diesla w specjalnie wyciszone wersji zabudowanej przeznaczony jest do pracy na zewnątrz. Ta niewielka elektrownia ma jednak swoją masę, bo waży ponad 12 ton. Bez obaw. Odpowiednim posadowieniem zajmie się sam dostawca, który zaproponuje odpowiednio wytrzymał płytę fundamentową.

Agregat stacjonarny Scania wyprzedza swoje czasy

Agregaty stacjonarne wyposażone w silniki Scanii to produkty od jednego z najbardziej zaufanych producentów na rynku. Są odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów, dla których najważniejszy jest szybki i niczym nieskrępowany dostęp do dużej mocy. Warto zaznaczyć, że agregaty tego typu dzięki specjalnej obudowie mogą być instalowane na zewnątrz. Nie generują one bowiem hałasu o dużym natężeniu.

DORADZAMY

Nie wiesz jaki agregat wybrać? Zostaw nam swoje dane lub zadzwoń.

Dobierzemy rozwiązanie najlepiej pasujące do Twojego projektu.