Agregaty prądotwórcze na WOM

Agregaty prądotwórcze napędzane wałkiem ciągnika rolniczego (WOM)

To urządzenia, które niezawodnie sprawdzą się w gospodarstwach o różnych profilach. Polecamy je zarówno hodowcom trzody, jak również rolnikom uprawiającym ziemię. Wszyscy mogą potrzebować dostępu do alternatywnego źródła energii, w razie awarii czy planowanych przerw w jej dostawie. Z naszą pomocą znajdziesz i zakupisz najlepszy agregat prądotwórczy do ciągnika, który zapewni Ci płynną pracę bez niekontrolowanych przestojów i strat finansowych.

Agregaty prądotwórcze napędzane wałkiem ciągnika rolniczego składają się z trójfazowego generatora synchronicznego IP 23 oraz przekładni i przyłącza do wałka ciągnika rolniczego. Wyposażone są w panele odbioru energii elektrycznej wraz z gniazdami. Dodatkowo modele AW, E1X oraz PRO wyposażone są w stabilizację napięcia AVR.

Produkty te składają się z:

trójfazowego generatora synchronicznego IP 23,
przekładni,

przyłącza do wałka ciągnika rolniczego.


Producent wyposażył generatory w panele odbioru energii elektrycznej oraz gniazda Niektóre modele z asortymentu np. AW, E1X czy PRO mają dodatkową stabilizację napięcia AVR – dla jeszcze płynniejszej pracy bez nieprzewidzianych przerw.

Agregat prądotwórczy napędzany wałkiem ciągnika rolniczego jest idealnym rozwiązaniem do zastosowania na terenie gospodarstw rolnych. Wystarczy tylko podłączyć go do uruchomionego ciągnika i można zasilać urządzenia elektryczne.

Więcej na temat agregatów rolniczych

Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie.
Zapraszamy do kontaktu!

Filtr produktów

Włączone filtry:
  Moc WOM
  Moc maksymalna E.S.P. kVA
  Moc znamionowa P.R.P. kVA
  Prąd znamionowy
  Napięcie
  Częstotliwość
  Wyświetla od 1 do 10 z 10 produktów

  Agregaty prądotwórcze rolnicze

  Przygotowaliśmy rozbudowany asortyment produktów, w którym znalazły się agregaty prądotwórcze rolnicze. To urządzenia, które niezawodnie sprawdzą się w gospodarstwach o różnych profilach. Polecamy je zarówno hodowcom trzody, jak również rolnikom uprawiającym ziemię. Wszyscy mogą potrzebować dostępu do alternatywnego źródła energii, w razie awarii czy planowanych przerw w jej dostawie. Z naszą pomocą znajdziesz i zakupisz najlepszy agregat prądotwórczy do ciągnika, który zapewni Ci płynną pracę bez niekontrolowanych przestojów i strat finansowych.

  Rolnicze agregaty prądotwórcze w ofercie

  Prezentujemy agregaty Agrovolt, które są projektowane z myślą o specyfice panującej w branży rolniczej. Plantatorzy, hodowcy, uprawiający różne gatunki roślin – wszyscy, którzy działają w sektorze agro powinni zaopatrzyć się w agregaty prądotwórcze napędzane wałkiem ciągnika rolniczego. Znajdziesz je w naszym sklepie.

  Produkty te składają się z:

  • trójfazowego generatora synchronicznego IP 23,

  • przekładni,

  • przyłącza do wałka ciągnika rolniczego.

  Producent wyposażył generatory w panele odbioru energii elektrycznej oraz gniazda Niektóre modele z asortymentu np. AW, E1X czy PRO mają dodatkową stabilizację napięcia AVR – dla jeszcze płynniejszej pracy bez nieprzewidzianych przerw.

  Jaki agregat na fermę?

  Co konkretnie znajdziesz w naszej ofercie? Proponujemy agregat prądotwórczy rolniczy w różnych wersjach do wyboru. Bez względu na to, czy potrzebujesz go tylko do zasilania awaryjnego w godzinach szczytu czy w razie awarii, czy planujesz z niego korzystać stale – sprzęty, które proponujemy sprostają każdemu wyzwaniu. Tam, gdzie nie ma dostępu do stacjonarnych źródeł prądu, potrzebujesz zasilanych benzyną lub dieslem agregatów Agrovolt lub innych dedykowanych rolnictwu.

  Agregaty prądotwórcze na fermę, które znajdują się w asortymencie Akmel, to przede wszystkim generatory:

  • przystosowane do pracy na zewnątrz, w wilgotnych, zapylonych obszarach, w kontakcie z wodą czy glebą,

  • mobilne – gotowe do przemieszczania w obrębie pól, budynków gospodarskich,

  • duże, które stanowią samodzielne stacje rozdzielania energii oraz mniejsze, które można ze sobą połączyć i rozprowadzić do różnych pomieszczeń.

  Jeżeli nie jesteś pewien, jaki agregat prądotwórczy do traktora, chlewu czy kurnika będzie najlepszy – skontaktuj się z nami. Ze względu na to, że każde gospodarstwo ma własną specyfikę, rytm pracy oraz wymagania, co do warunków i standardów, jesteśmy w stanie dopasować agregat prądotwórczy rolniczy do indywidualnych potrzeb.

  DORADZAMY

  Nie wiesz jaki agregat wybrać? Zostaw nam swoje dane lub zadzwoń.

  Dobierzemy rozwiązanie najlepiej pasujące do Twojego projektu.