O Firmie

Firma AKMEL już od roku 2002 zajmuje się kompleksową budową i wdrażaniem systemów zasilania awaryjnego i gwarantowanego do przedsiębiorstw, urzędów, domów prywatnych oraz wielu innych odbiorców. W 2010 roku na bazie wcześniejszej firmy powstała Spółka z o.o. Kluczową działalnością firmy jest dostawa agregatów prądotwórczych różnej mocy oraz oprzyrządowania z nimi związanego, począwszy od instalacji automatycznego rozruchu, szaf sterowniczych, układów wydechowych, wentylacyjnych, układów tankowania i uzupełniania paliwa poprzez zasilacze UPS, siłownie, przyczepy drogowe, kontenery i wiele innych.

Dzięki współpracy z najlepszymi na świecie producentami agregatów oraz silników i prądnic dostarczamy niezawodne agregaty. Oferujemy nowoczesne i innowacyjne urządzenia do zasilania stałego i rezerwowego o zróżnicowanych parametrach technicznych. Nasz asortyment obejmuje wiele modeli agregatów, w tym jednofazowe, trójfazowe, spawalniczo-prądotwórcze, w wersji napędzanej gazem lub wałkiem ciągnika rolniczego. Sprzedajemy również wysokiej jakości zasilacze UPS przeznaczone zarówno do małych zastosowań w domach czy biurach, jak również duże, mające zastosowanie w przemyśle oraz urządzeń medycznych. Uzupełnienie naszej oferty stanowią siłownie, baterie akumulatorów i wiele innych produktów umożliwiających budowę nowoczesnych systemów zasilania awaryjnego.

Wysoko wyszkolona i wykształcona kadra handlowo-techniczna naszego przedsiębiorstwa pozwala na realizację każdego zadania oraz pozwala sprostać najbardziej restrykcyjnych wymogom. Nasi klienci mogą liczyć na szybkie i fachowe doradztwo techniczne. Nie tylko sprzedajemy urządzenia, ale zajmujemy się również kompleksowo ich dostawą, montażem oraz pomagamy załatwić formalności związane z realizacją inwestycji.

Naszym klientom zapewniamy pełny serwis wszystkich sprzedawanych przez nas urządzeń. Posiadamy kilka zespołów  serwisowych realizujących na co dzień zlecenia serwisowe na terenie kraju i Europy. Serwisujemy zarówno agregaty pochodzące z naszej produkcji jak i również urządzenia innych firm. W przypadku awarii jakiegokolwiek agregatu służymy szybką pomocą serwisową. Prowadzimy infolinię serwisową czynną 24h na dobę.

Naszym celem jest, aby firma AKMEL była dla wszystkich naszych klientów gwarantem najwyższej jakości dostarczanych urządzeń oraz realizowanych usług. Państwa zaufanie, którym obdarzacie naszą firmę pozwoliło nam zaistnieć na rynku firm oferujących agregaty prądotwórcze i zaowocowało wieloma przedsięwzięciami.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!


DORADZAMY

Nie wiesz jaki agregat wybrać? Zostaw nam swoje dane lub zadzwoń.

Dobierzemy rozwiązanie najlepiej pasujące do Twojego projektu.