Agregaty prądotwórcze gazowe na LPG i gaz ziemny

Agregaty gazowe – w trosce o środowisko

Agregaty prądotwórcze gazowe zasilane są gazem ziemnym (NG) lub gazem ciekłym (LPG). Są to paliwa, bardziej przyjazne dla środowiska niż benzyna czy olej napędowy.

Oferujemy agregaty gazowe z silnikami Genaral Motors i Kohler o mocy maksymalnej od 11 kVA do 102 kVA.

Dodatkowo oferujemy zestaw wyposażenia dodatkowego:

  • specjalnie dostosowane obudowy wyciszające
  • układy automatycznego startu

Agregaty prądotwórcze na gaz

Szukasz niezawodnego gazowego generatora prądu? Tak zasilany sprzęt jest alternatywą dla urządzeń benzynowych czy w wersji diesel. Cieszą się zainteresowaniem kupujących głównie ze względu na wydajność, ekonomię oraz niezawodność pracy. Warto wspomnieć, że w przeciwieństwie do nich, agregaty na gaz ziemny emitują znacznie mniej spalin i w mniejszym stopniu przyczyniają się do zanieczyszczenia środowiska naturalnego.

W naszym sklepie nie mogło zabraknąć małych agregatów prądotwórczych na gaz odpowiadających potrzebom klientów prywatnych oraz biznesowych z różnych sektorów gospodarki. Z myślą o nich przygotowaliśmy rozbudowany asortyment rozwiązań odznaczających się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Nasza oferta agregatów prądotwórczych LPG

W ofercie naszego sklepu znalazły się rozmaite gazowe agregaty prądotwórcze. Wśród nich są modele zasilane:

  • gazem ziemnym (NG),

  • gazem ciekłym (LPG).

Produkty mają bardzo dobre parametry techniczne, a także wysoką wydajność pracy. Udało się ją uzyskać dzięki wyposażeniu agregatów na gaz w silniki renomowanych marek takich jak Genaral Motors i Kohler . Ich moc jest bardzo zróżnicowana. Od 11,0 kVA do mniejszych prac przydomowych do nawet 102,0 kVA niezbędnych w użytku przemysłowym.

U nas kupisz nie tylko same agregaty prądotwórcze gazowe, ale też skorzystasz z dodatkowych usług oraz produktów dostępnych w asortymencie. Wśród nich są specjalnie zaprojektowane obudowy wyciszające, które gwarantują komfort pracy w niskim natężeniu hałasu. Nasi specjaliści pomogą Ci także w dopasowaniu układu automatycznego startu kompatybilnego z agregatem prądotwórczym na olej napędowy.

Dlaczego warto kupować gazowe agregaty prądotwórcze?

Wspomniana już wydajność, oszczędność oraz niska emisja spalin to najczęściej wymieniane zalety, jakie mają agregaty prądotwórcze LPG. Najlepiej radzą sobie:

  • jako główne źródło zasilania stałego,

  • jako współgeneratory prądu,

  • jago kompleksowe stacje do zasilania magazynów, hal produkcyjnych, biur,

  • jako wspomagacze, gdy zwiększa się zapotrzebowanie na prąd w godzinach szczytowych.

Jak widzisz agregat prądotwórczy na gaz propan butan czy w innej wersji świetnie radzi sobie w rozmaitych warunkach. Jeżeli jednak masz wątpliwości, jaki sprzęt sprawdzi się najlepiej w Twoim domu lub firmie, skontaktuj się z nami. Nasi fachowcy służą merytoryczną radą i chętnie udzielą Ci wskazówek na etapie zakupu. Jesteśmy pewni, że agregat prądotwórczy na LPG, który u nas kupisz w doskonale poradzi sobie w nowym środowisku pracy. Jeżeli otoczenie będzie niesprzyjające z uwagi na m.in. dużą ilość pyłu czy niskie temperatury, zaoferujemy Ci agregat prądotwórczy zasilany gazem do specjalnego zastosowania. 

Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Zapraszamy do kontaktu!

DORADZAMY

Nie wiesz jaki agregat wybrać? Zostaw nam swoje dane lub zadzwoń.

Dobierzemy rozwiązanie najlepiej pasujące do Twojego projektu.