Motopompy

Motopompy spalinowe

Przeznaczone do przepompowywania wody czystej, brudnej, szlamu, wysokociśnieniowe

Niezawodna motopompa to element wielu instalacji spotykanych w domach prywatnych, gospodarstwach rolnych, zakładach przemysłowych. Oferowane przez nas motopompy świetnie nadają się zarówno do pompowania wody czystej jak i brudnej. Może być zatem używana na wiele sposobów, m.in. jako agregat prądotwórczy do studni czy instalowany do pobierania wody z rzeki, jeziora lub innych zbiorników wodnych. Od miejsca instalacji oraz intensywności pracy zależy, jaka będzie moc urządzenia, ciśnienie oraz wydajność. Na tym etapie możesz liczyć na fachowe wsparcie naszych doradców.

Oferujemy motopompy na silnikach Honda o wydajności od 115 l/min do 1450 l/min.

Występują w wersji:

Dodatkowo oferujemy bogaty zestaw wyposażenia dodatkowego:


nasady
łączniki ssawne i tłoczne
węże ssawne i tłoczne
kosze ssawne

Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Zapraszamy do kontaktu!

Filtr produktów

Włączone filtry:
  Wersja
  Wydajność l/min
  Rozruch
  Silnik
  Rodzaj Paliwa
  Wyświetla od 1 do 12 z 12 produktów

  Motopompy

  Niezawodna motopompa to element wielu instalacji spotykanych w domach prywatnych, gospodarstwach rolnych, zakładach przemysłowych. Motopompa Honda, Kohler czy innej marki świetnie sprawdza się w takich zastosowaniach, ponieważ nadaje się zarówno do pompowania wody czystej jak i brudnej. Może być zatem używana na wiele sposobów, m.in. jako agregat prądotwórczy do studni czy instalowany do pobierania wody z rzeki, jeziora lub innych zbiorników wodnych. Od miejsca instalacji oraz intensywności pracy zależy, jaka będzie moc urządzenia, ciśnienie oraz wydajność. Na tym etapie możesz liczyć na fachowe wsparcie naszych doradców.

  Motopompy Honda i inne w naszej ofercie

  Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem sklepu Akmel. W naszej ofercie znalazły się motopompy Kohler oraz Honda – firm, które dbają o najlepszą jakość produkcji zgodną z obowiązującymi normami, standardami i certyfikatami bezpieczeństwa.

  Oferujemy:

  • wydajny agregat prądotwórczy do pompowni, który sprawdzi się nawet podczas osuszania zbiorników lub nawadniania,

  • agregat do pompy wodnej oferujący duże ciśnienie, niezbędne do transportowania wody na większych odległościach (kompatybilne ze zraszaczami czy armatkami śnieżnymi)

  • motopompy do stosowania w budownictwie, czyli osuszania fundamentów,

  • urządzenia do zwalczania skutków powodzi, tj. wypompowywania wody z piwnic,

  • agregat do zasilania pompy wodnej wykorzystywanej w jednostkach ratowniczych i pożarniczych.

  Duża różnorodność produktów sprawia, że znalezienie idealnej motopompy nie stanowi zbyt dużego wyzwania. Do wielu z nich można z powodzeniem dobrać komponenty dodatkowe. Wśród dostępnego wyposażenia opcjonalnego są m.in. kosze ssawne, nasady, łączniki tłoczone i ssawne, węże ssawne oraz tłoczone. Stworzenie konstrukcji dopasowanej do charakteru prac oraz miejsca ich wykonywania nie jest zatem trudne.

  Wybierz niezawodną motopompę

  Na rynku jest duży wybór motopomp, które wybrać? W podjęciu często niełatwych decyzji zakupowych naszym klientom pomagają specjaliści. Doradcy chętnie poznają Twoje oczekiwania względem produktu i zaprojektują najlepsze rozwiązania mieszczące się w założonym budżecie.

  Polecamy szczególnie motopompy Honda, które powstają z wysokiej jakości materiałów. Producent stosuje tworzywa wysokoudarowe oraz metal, tworząc przy tym niezawodne i trudne do uszkodzenia czy wyeksploatowania podzespoły. Na pewno będziesz zadowolony z solidności produktów dostarczanych przez sklep Akmel.

  DORADZAMY

  Nie wiesz jaki agregat wybrać? Zostaw nam swoje dane lub zadzwoń.

  Dobierzemy rozwiązanie najlepiej pasujące do Twojego projektu.