Agregaty prądotwórcze z silnikami Mitsubishi

Agregaty prądotwórcze napędzane silnikami japońskiego producenta Mitsubishi.

Agregaty prądotwórcze na silnikach Mitsubishi


Mitsubishi to japońska marka znana w Polsce głównie dzięki cieszącym się niezawodnością samochodom. I takie też są właśnie agregaty stacjonarne.

Firma Mitsubishi niedawno obchodziła swoje 150. urodziny. Od 1870 r. rozrosła się tak, że dziś produkuje między innymi precyzyjny sprzęt lotniczy czy zbrojeniowy. Tę samą dokładność wykonania i zaawansowane technologie wykorzystuje przy produkcji agregatów prądotwórczych Mitsubishi.

Wyświetla od 1 do 12 z 12 produktów

Mitsubishi - agregat, co ma moc


Oferta agregatów prądotwórczych Mitsubishi jest naprawdę bogata. Najmniejsze z urządzeń są w stanie zapewnić blisko 13 kW mocy, największe zaś dostarczą blisko trzykrotnie większej mocy.
Choć decydujący się na markę Mitsubishi agregat traktują na ogół jako awaryjne źródło zasilania, to warto pamiętać, że agregaty stacjonarne mogą pełnić również funkcję podstawowego źródła energii. W ten sposób wykorzystywane są często w rolnictwie, na terenach, gdzie rozciągnięcie linii energetycznej byłoby po prostu nieopłacalne.


Agregaty stacjonarne muszą być niezawodne w każdych warunkach


Jako dodatkowe, awaryjne źródło zasilania agregaty prądotwórcza Mitsubishi wykorzystywane są często w służbie zdrowia. Zwłaszcza szpitale nie mogą sobie pozwolić, by np. blok operacyjny został gwałtownie pozbawiony zasilania. W tym przypadku szczególnie ważne jest, by agregat stacjonarny bez zwłoki zareagował i już po bardzo krótkiej chwili zapewnił stabilne zasilanie. Niezawodność jest w tym przypadku szczególnie doceniana i dlatego agregaty prądotwórcze Mitsubishi sprawdzają się w każdych warunkach.
Warto dodać, że agregat wyposażono w dużo bardziej trwałą, bezszczotkową prądnicę oraz bardzo prosty w obsłudze sterownik wyposażony w ekran. Za pośrednictwem internetu agregat prądotwórczy Mitsubishi można zdalnie kontrolować. Zresztą urządzenie potrafi również samo zakomunikować, gdy dojdzie do jakichś nieprawidłowości. Automatycznie wyśle SMS lub emaila.
Warto zaznaczyć, że agregat stacjonarny Mitsubishi chroniony jest gwarancją. Dotyczy to urządzeń wykorzystywanych w trybie awaryjnym.

DORADZAMY

Nie wiesz jaki agregat wybrać? Zostaw nam swoje dane lub zadzwoń.

Dobierzemy rozwiązanie najlepiej pasujące do Twojego projektu.