Agregaty prądotwórcze z silnikami Doosan

Agregaty prądotwórcze napędzane silnikami koreańskiego producenta Doosan.

Agregaty stacjonarne na silnikach Doosan


Marka Doosan wywodzi się z Korei. Powstała w 1896 r.  i od tamtej pory udoskonalała swoje produkty, by w końcówce XX wieku, podobnie jak cała Korea Południowa, przejść prawdziwy skok cywilizacyjny. Dziś Doosan jest jednym z najpoważniejszych producentów maszyn budowlanych (siódma firma na świecie) w tym silników, również tych przeznaczonych do agregatów stacjonarnych.

Wyświetla od 1 do 16 z 16 produktów

Agregaty stacjonarne Doosan, czyli moc azjatyckiego tygrysa


Największe z agregatów wyposażonych w silniki Doosan są w stanie zaoferować maksymalną awaryjną moc na poziomie 642 kW.
Opcjonalnie można je wyposażyć w dodatkowy, zewnętrzny zbiornik paliwa. Dzięki takiemu rozwiązaniu agregat stacjonarny Doosan jest w stanie zagwarantować nieprzerwaną pracę przez wiele godzin, ograniczając czynności obsługowe do minimum. Agregaty stacjonarne Doosan nie wymagają ciągłej kontroli. Dzięki specjalnemu dodatkowemu modułowi urządzeniem można sterować znajdując się wiele kilometrów od niego. Wystarczy być zaopatrzonym w smartfona z aplikacją. Wcale jednak nie trzeba jej na bieżąco monitorować. W razie jakichkolwiek błędów agregat stacjonarny Doosan sam wyśle wiadomość SMS z informacją o tym, jakiego rodzaju wsparcia technicznego potrzebuje.


Agregaty stacjonarne Doosan trwałe i długowieczne


Wszystkie agregaty Doosan dla trybu pracy jako zasilanie awaryjne dysponują gwarancją do 5 lat. Jednak i po tym czasie nie wymagają zbyt intensywnego serwisowania. W razie czego warto jednak pamiętać, że dostawca agregatów stacjonarnych firmy Doosan oferuje 24-godzinne wsparcie serwisowe. Montaż nowo zakupionego agregatu prądotwórczego również jest dostępny w naszej ofercie. W ramach usługi jest także instalacja płyty fundamentowej. Akmel, starając się dostosować do potrzeb klienta, jest w stanie przygotować także agregat stacjonarny Doosan w innej niż standardowa wersji napięciowej.

DORADZAMY

Nie wiesz jaki agregat wybrać? Zostaw nam swoje dane lub zadzwoń.

Dobierzemy rozwiązanie najlepiej pasujące do Twojego projektu.