Agregaty dla straży pożarnej

Oferujemy agregaty prądotwórcze dla straży pożarnej. To profesjonalne urządzenia, z których korzysta się w trakcie akcji ratunkowych. Pozwalają na podłączenie sprzętu zasilanego prądem także tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektroenergetycznej lub gniazdek elektrycznych. Agregaty są zasilane paliwem – gazem lub benzyną – dzięki czemu są w stanie wytwarzać energię również z dala od zabudowań.

Nasze agregaty do produkcji energii elektrycznej wykorzystywane przez straż pożarną cechują się:

  • odpornością na działanie warunków atmosferycznych – przede wszystkim wilgoci oraz zabrudzeń pojawiających się w trakcie akcji ratunkowych,
  • niską masą i poręczną konstrukcją – to agregaty przenośne, które muszą być odpowiednio mobilne,
  • wysoką mocą maksymalną – parametr ten odpowiada za to, jakie urządzenia można podłączyć do agregatu,
  • trwałością – do produkcji agregatów prądotwórczych dla straży pożarnej wykorzystuje się jakościowe tworzywa, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne,
  • możliwością podłączenia kilku urządzeń – liczba i rodzaj gniazd różni się w zależności od wybranego modelu agregatu prądotwórczego.

Oferujemy agregaty jednofazowe dla straży pożarnej, które zapewniają dostęp do prądu w trakcie nawet najbardziej wymagających akcji. To urządzenia prosto od polskiego producenta, wytwarzane z jakościowych materiałów i podzespołów. Dbamy o to, by zapewniały niezawodność w nawet najtrudniejszych warunkach. Sprzęt naszej produkcji został objęty gwarancją – mają Państwo pewność, że zachowa on sprawność przez długi czas.

Zaawansowane agregaty prądotwórcze dla straży pożarnej

Nasze agregaty są wyposażone w systemy zabezpieczające, takie jak automatyczne wyłączniki przeciążeniowe czy systemy chłodzenia. Mają one za zadanie zapobiec przegrzaniu i innym potencjalnym zagrożeniom. Są zaprojektowane tak, aby były łatwe w obsłudze, nawet przez osoby niebędące specjalistami.

Oferujemy agregaty przenośne w różnych wariantach. Wybierając odpowiedni model, warto skupić się przede wszystkim na maksymalnej mocy, rodzaju paliwa, pojemności zbiornika czy liczbie urządzeń, jakie można podłączyć do jednostki. Oferujemy zarówno modele przeznaczone do zasilania narzędzi ręcznych, jak i te niezbędne w przypadku ciężkiego sprzętu.

Wszystkie agregaty prądotwórcze dla straży pożarnej z naszego asortymentu przechodzą liczne testy. To urządzenia, które spełniają polskie i europejskie normy. Zostały sprawdzone przez specjalistów, dzięki czemu gwarantują pełne bezpieczeństwo działania i niezawodność w trakcie pilnych akcji ratunkowych.

Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni agregat prądotwórczy do potrzeb danej jednostki. Wskażemy parametry techniczne poszczególnych urządzeń i sprawdzimy, które będą najskuteczniejsze w wymagających warunkach. Służymy wsparciem na każdym etapie, także już po zakupie agregatu.

Zapraszamy do współpracy.

DORADZAMY

Nie wiesz jaki agregat wybrać? Zostaw nam swoje dane lub zadzwoń.

Dobierzemy rozwiązanie najlepiej pasujące do Twojego projektu.