Realizacje

Realizacja: 2021

Dostawa i montaż agregatu o mocy 530 kW na potrzeby serwerowni.

Realizacja: 2020 rok

Realizacja: 2020 rok

Realizacja usługi polegająca na dostawie i montażu agregatu prądotwórczego na potrzeby serwerowni.

Realizacja: 2019 rok

Realizacja usługi polegająca na dostawie i montażu trzech agregatów otwartych dla jednego z urzędów wojewódzkich.

Realizacja: 2019 rok

Realizacja zamówienia na dostawę agregatu prądotwórczego o mocy 300kVA dla jednej z kopalń w województwie śląskim.

Realizacja: 2019 rok

Realizacja zlecenia dla zakładu przetwórstwa mięsnego na Śląsku. Celem realizacji była dostawa, montaż oraz uruchomienie dwóch TWIN-ów o mocy 2x 800kVA.

Realizacja: 2019 rok.

Dostawa i montaż agregatu o mocy 2250kVA umiejscowionego w kontenerze wraz z systemem dotanku na statek towarowy. Realizacja przebiegała poprzez projekt aż do uruchomienia agregatu na statku.

Realizacja: 2019 rok

Dostawa obudowanego agregatu prądotwórczego o mocy 600kVA wraz z przyczepą rolniczą. Realizacja zawierała dostawę agregatu i przyczepy oraz umiejscowienie agregatu na przyczepie wraz z podłączeniem go do sieci.

Realizacja: 2019 rok

Dostawa agregatu prądotwórczego o mocy 600kVA wraz z montażem i uruchomieniem u klienta. Realizacja zawierała kompleksową usługę realizacji zlecenia u klienta.

Realizacja: 2019 rok.

Dostawa agregatu prądotwórczego zabudowanego o mocy 400kVA na przyczepie do klienta z branży instalacyjnej.

Realizacja: 2019 rok

Realizacja dostawy trzech sztuk agregatów obudowanych marki Cummins o mocy 60kVA do jednej z gmin w województwie Świętokrzyskim.

Realizacja: 2018 rok

Dostawa agregatu prądotwórczego w obudowie o mocy 200kVA na dach jednego z biurowców w Kielcach. Projekt zawierał kompleksowe podłączenie agregatu i uruchomienie wraz z przeszkoleniem obsługi.

Realizacja: 2018 rok

Agregat prądotwórczy w zabudowie na przyczepie do łatwego przemieszczania się w różne miejsca. Zamówienie zrealizowane dla jednej z firm działających w branży elektrycznej.

Realizacja: 2018 rok

Dostawa otwartego agregatu prądotwórczego o mocy 400kVA dla jednego ze marketów wiodącej firmy budowlanej na rynku polskim.

Realizacja: 2018 rok

Agregat prądotwórczy o mocy 1000kVA w zabudowie kontenerowej idealnie wygłuszonej do pracy ciągłej, jak i awaryjnej. Agregat dostarczony do firmy działającej w branży informatycznej.

Realizacja: 2016 rok

Dwa agregaty prądotwórcze o mocy 400kVA w zabudowie dostarczone na jedno z wiodących portów lotniczych w Polsce. Agregaty służą do pracy awaryjnej.


DORADZAMY

Nie wiesz jaki agregat wybrać? Zostaw nam swoje dane lub zadzwoń.

Dobierzemy rozwiązanie najlepiej pasujące do Twojego projektu.