Agregaty prądotwórcze z silnikami KOHLER

Agregaty prądotwórcze napędzane silnikami amerykańskiego producenta KOHLER.

Agregaty stacjonarne na silnikach Kohler


Kohler to amerykański producent silników z siedzibą w Wisconsin. Firmę w 1873 r. założyło dwóch austriackich imigrantów. Do dziś przedsiębiorstwo rozwija się w USA i święci triumfy, a jej produkty, takie jak silniki do agregatów Kohler, świetnie spisują się w każdych warunkach. Agregaty prądotwórcze Kohler doskonale sprawdzają się jako sprzęt zapewniający zasilanie nie tylko w awaryjnych sytuacjach, ale równie dobrze nadają się do zasilania na stałe, np.do niewielkich przedsiębiorstw czy gospodarstw rolnych zlokalizowanych gdzieś, gdzie o dostęp do sieci energetycznej trudno.

Wyświetla od 1 do 9 z 9 produktów

Agregat Kohler - wysoka jakość oraz wydajność…, a to dopiero początek


Agregaty stacjonarne Kohler wyposażone są głównie w trzy- lub czterocylindrowe rzędowe silniki diesla słynące z wyjątkowo umiarkowanego apetytu na paliwo. W zestawieniu z dodatkowym, możliwym do zamówienia opcjonalnie zbiornikiem paliwa otrzymujemy wyjątkowo długi, niczym nieprzerwany czas pracy agregatu Kohler.
Agregaty stacjonarne Kohler wyposażone są w nowoczesne sterowniki z wyraźnym wyświetlaczem. Ich obsługa jest bardzo intuicyjna, co sprawia, że zarządzanie całym urządzeniem jest wyjątkowo ergonomiczne. Mało tego. Poprzez połączenie z internetem poprzez moduł Ethernet, GPRS lub sieć 4G istnieje możliwość szerokiej zdalnej komunikacji z agregatem Kohler. Oznacza to, że urządzeniem zainstalowanym w firmie można zarządzać siedząc sobie w domu przy kominku.


Agregaty prądotwórcze Kohler - moc mocy w niewielkim urządzeniu


Jednak nie tylko uwarunkowania techniczne mają wpływ na wysoką ocenę agregatów stacjonarnych Kohler. Również i serwis firmy Akmel, który doradzi, jaki model agregatu Kohler wybrać i gdzie go zamontować, a także szybka usług instalacyjna. Warto dodać, że na agregat pracujący jako zasilanie rezerwowe udzielana jest gwarancja. W razie potencjalnej awarii można też liczyć na szybką pomoc. Serwis Akmel czeka bowiem na zgłoszenia przez całą dobę.

DORADZAMY

Nie wiesz jaki agregat wybrać? Zostaw nam swoje dane lub zadzwoń.

Dobierzemy rozwiązanie najlepiej pasujące do Twojego projektu.