Agregaty dla domu LC 7000i

Agregat inwerterowyjednofazowy z silnikiem benzynowym marki Loncin w wersji zabudowanej, wyciszonej, przeznaczony do pracy na zewnątrz. Cichy - 86 dB.

Agregat posiada jedno gniazdo jednofazowe 26A, dwa gniazda jednofazowe 16A, gniazdo USB, rozruch elektryczny oraz "na linkę". Osadzony na kołach, posiada wygodną , składaną rączkę. Możliwość połączenia ze sobą dwóch agregatów.

WykonanieZabudowany
Moc maksymalna E.S.P. kVA7,0 kVA
Moc maksymalna E.S.P. kW7,0 kW
Moc znamionowa P.R.P. kVA6,0 kVA
Moc znamionowa P.R.P. kW6,0 kVA
Prąd znamionowy26 A
Napięcie 230 V
Częstotliwość 50 Hz
SilnikLoncin
RozruchNa linkę/Elektryczny
Rodzaj PaliwaBenzyna
Zbiornik na paliwo L28 l
Regulacja Napięciainwerterowa
Waga118 kg
Wymiary DxSxW mm920x765x773

Opis

można ich używać do zasilania najbardziej wymagających urządzeń elektronicznych, takich jak: komputer, elektroniczne sterowanie urządzenia domowe itp. Kluczową częścią tego rodzaju agregatów jest falownik (inwerter). Inwerter inicjuje produkcję "czystego" przemiennego prądu zamienianego potem w prąd stały. Po zmniejszeniu fal zniekształceń napięcia do najniższej granicy, prąd stały jest ponownie przemieniany w czysty i wygładzony, przemienny prąd wyjściowy.

W porównaniu z tradycyjnym agregatem, agregat inwerterowy jest około 50% mniejszy i lżejszy dlatego można go stosować w czasie organizowania okazjonalnych zabaw, majsterkowania, wyjazdów w plener oraz do codziennych prac domowych - wszędzie tam gdzie nie mamy możliwości podłączenia urządzeń i elektronarzędzi do sieci energetycznej. Ponadto agregaty te posiadają nowy system dwupoziomowych obrotów oraz emisji hałasu (hałas jest niższy o 3 do 9dB od tradycyjnych generatorów). Najnowocześniejszy system spalania paliwa ograniczył emisję szkodliwych spalin do atmosfery, do minimalnego limitu.

Do pobrania

Karta katalogowa LC7000i

Pobierz plik (768.85k)

Produkty z kategorii

DORADZAMY

Nie wiesz jaki agregat wybrać? Zostaw nam swoje dane lub zadzwoń.

Dobierzemy rozwiązanie najlepiej pasujące do Twojego projektu.